Dom

Pokój 1 „Izba”

Znajduje się w dawnej „w dobrej izbie” domu. Duże pomieszczenie mieszkalne z oryginalnymi drzwiami i dekoracjami na drzwiach w stylu ludowego baroku tworzą harmonijne połączenie z neogotyckim piecem etażowym, „krajobrazem kanapowym” i innymi stylowymi akcesoriami. Centrum romantycznej sypialni stanowi niebiańskie łoże z widokiem na sad. Wspaniała łazienka z wanną i prysznicem zaprasza do odprężających kąpieli we własnym apartamencie.

 

Pokój 2 „Pokój zielony”

Znajduje się na I. piętrze służącym niegdyś za spichlerz podcieniu. Do słonecznego, jasnego pokoju, do którego z trzech stron wpada dzienne światło, wchodzi się przez bogato zdobione, antyczne indyjskie drzwi. Rozciągnięta na poddaszu międzypłaszczyzna oddziela część mieszkalną od sypialnej. Łazienka zaprasza na deszczowy prysznic w „Puszczy podzwrotnikowej”. Szklane okna w suficie poddasza umożliwiają wgląd w potężną konstrukcję dachu.

 

Pokój 3 „Pokój komiksowy”

Na I. piętrze swoją wysokością sięga nawet powyżej 6 metrów. Takie i inne niespodzianki czekają na naszych gości. Wolnostojąca wanna z widokiem na kominek i przytulną sofę pozwala na uczucie Wellness. W oddzielnej części łazienki z prysznicem i WC niejeden gość popada w zdumienie…